22 listopada 2017

Wesele

PERSONALIZACJA  ZDJĘĆ

Posiadamy dużą kolekcję różnych grafik weselnych, okolicznościowych którą możemy dowolnie przekształcać pod Waszą uroczystość! Zmiana czcionki, opisu lub zmiana grafiki i dostosowanie jej pod potrzeby danego wydarzenia w którym mamy brać udział nie stanowi problemu!

                 

 

 

 

GADŻETY – MASKI, PERUKI i wiele innych

Czym byłoby zdjęcie bez kolorowych, zwariowanych i zabawnych gadżetów które otrzymujesz do dyspozycji w trakcie trwania zabawy z naszą fotobudką.

  • Maski, peruki,
  • Okulary, wąsy, czapki
  • Tematyczne napisy i wiele innych
  • Duuuużo gadżetów

Na każde imprezę zabieramy ze sobą około 100 gadżetów, aby goście mieli w czym wybierać podczas zabawy z fotobudką !

 

KSIĘGA GOŚCI  oraz FOTO KSIĄŻKA

Wraz z wynajemem fotobudki możesz otrzymać od nas księgę gości. Nasze księgi gości są w białym kolorze i okładce z miękką struktórą z czarnymi kartami. Idealna baza do stworzenia swojej unikatowej okładki. Ciekawą alternatywą lub dodatkiem do księgi gości może być album fotograficzny tzw. fotoksiażka, czyli album z drukarni z wybranymi zdjęciami z fotobudki lub fotolustra.

 

KSIĘGA GOŚCI: 

                        
FOTO KSIĄŻKA ZA DOPŁATĄ 

fotobudka na wesele warszawa fotobudka na wesele warszawa fotobudka na wesele warszawa fotobudka na wesele wołomin fotobudka na wesele wołomin fotobudka na wesele wołomin fotobudka na wesele wołomin fotobudka mazowieckie fotobudka mazowieckie fotobudka mazowieckie fotobudka mazowieckie