22 listopada 2017

Dla firm

Jakie korzyści płyną z fotobudki na Twoim wydarzeniu eventowy?

BRANDING FOTOBUDKI

Udostępniamy powierzchnię fotobudki. Może to być proste brandowanie polegające na przyklejeniu logotypu firmy na fotobudce lub pełna personalizacja polegająca na oklejeniu całej fotobudki.

BRANDING EKRANU

Ekrany i komunikaty wyświetlane na fotobudce również mogą być spersonalizowane by tworzyły spójną całość z brandingiem fotobudki

BRANDING TŁA

Możemy wydrukować dla Was tło z logiem firmowym.

PERSONALIZACJA WYDRUKU

Zadbany o to aby na każdej fotografii znalazło się Twoje logo, nr telefonu, adres email lub dowolna treść która jest dla Ciebie ważna!

GREEN SCREEN

Tło tez może być wykonane w technologi green screen, gdzie tłem może być dowolna grafika.  Dzięki naszej wbudowanej lampie błyskowej nie musisz się martwić o to, że wirtualne zdjęcie będzie niewidoczne!

BAZA DANYCH

Nasz asystent może zbierać maile, numery telefonu oraz wypełniać formularze użytkowników, za zgodą na przetwarzanie danych osobowych w zamian za fotografie.

FIRMOWE GADŻETY

Również gadżety do zdjęć mogą zostać przygotowane specjalnie pod Twoją firmę bądź aktualny temat przewodni Eventu!

PAMIĄTKOWA FOTOGRAFIA!

Zdjęcie to po prostu świetna pamiątka dla Twoich klientów, którzy na pewno firmę która stawia na rozrywkę zapamięta na dłużej a zdjęcie z Twoim logo firmy będzie wisiało na lodówce przez długi czas.